Działka budowlana Dobromierz
Dobromierz, kujawsko-pomorskie
- 106 000 zł
- 930 m²
- 113,98 zł/m²
Jerzy Gralak
Skontaktuj się
Działka budowlana Dobromierz
Dobromierz, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
13 kwietnia 2026
Działka budowlana Dobromierz
Zaktualizowane: 13 kwietnia 2026
106 000 zł 930 m² 113,98 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 106 000 zł (113,98 zł/m²)
- Działka: budowlana, 930 m²
- kształt: prostokąt; długość: 25m; szerokość: 25m; teren płaski, pusta
- działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Źródło: biuro nieruchomości: OLIMP, zaktualizowane: 13.04.2026
- numer ogłoszenia: OLM-GS-5387
Lokalizacja
- Adres: Dobromierz, Nowa Wieś Wielka, bydgoski, kujawsko-pomorskie
Opis nieruchomości
DO SPRZEDAŻY
Bardzo ładna działka wśród nowo powstających domów jednorodzinnych o powierzchni 930m2 w miejscowości DOBROMIERZ otoczonej lasami w gminie Nowa Wieś Wielka
Działka położona ok 200 od lasu i ok 2,5km od jeziora jezuickiego w Chmielnikach w cichej okolicy.
Można się relaksować w otoczeniu natury i zarazem blisko miejscowości turystycznej Chmielniki, a także blisko do Bydgoszczy, jak i Inowrocławia.
Działka położona przy drodze gminnej. (...)
530 148...
530 148 882
530 148 882